Nasz portal stosuje pliki cookies w celach świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie oraz w celach statystycznych. Konfigurację obsługi plików cookies możecie Państwo znaleźć w ustawieniach swojej przeglądarki.
Informacja turystyczna    Informacja Turystyczna    skontaktuj się z nami:  +48 52 340 45 50  e-mail facebook twitter instagram bip android iOS

Podróże motywacyjne

MaxFly

Tunel aerodynamiczny MaxFly

Tunel aerodynamiczny MaxFly, to urządzenie rekreacyjno-szkoleniowe. Oferta latania w pionie jest dla wszystkich tych, którzy już opanowali spadanie w powietrzu oraz tych, którzy mają za sobą niewielką ilość wykonanych skoków, a także dla osób planujących przyszłe szkolenie spadochronowe lub dla tych, którzy po prostu chcą poczuć się jak ptak.

Czytaj więcej...

Wybuchowa Wyprawa

Exploseum, Bydgoszcz, fot. R.Sawicki

Exploseum to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej multimedialnych muzeów w Polsce.  Odkrywa przed zwiedzającymi tajemnicę produkcji nitrogliceryny w największej fabryce znanego koncernu DAG Fabrik.

Czytaj więcej...

Aeroklub

Bydgoszcz widziana z pokładu samolotu, fot. R.Sawicki

Aeoroklub Bydgoski działa od 1946 roku. Zadaniem stowarzynia jest m.in propagowanie i rozwijanie lotnictwa polskiego oraz organizowanie różnego typu przelotów nad Bydgoszczą bądź skoków spadachronowych.

Czytaj więcej...

Tajemnicza Bydgoszcz

Bydgoszcz, fot. R.Sawicki

Zapraszamy na jedyny taki program zwiedzania w regionie!  Za swą niezwykłą formę otrzymał on prestiżową nagrodę  Najlepszego Produktu Turystycznego Roku 2009 przyznawaną przez Marszałka Województwa i Kujawsko – Pomorską Organizację Turystyczną.

Czytaj więcej...

Spływy kajakowe

Spływ kajakowy, Śluza Miejska, Bydgoszcz, fot. R.Sawicki

Spływ kajakowy to świetny pomysł na aktywny wypoczynek w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Firma Uranos zabezpiecza całokształt związany z organizacją spływu: kajaki, transport kajaków i ludzi, ognisko, obiad na trasie itp. / wg ustaleń/ .

Czytaj więcej...

Miejska gra kryminalna

Bydgoszcz, fot. R.Sawicki

Jest poranek  11 listopada 1920 roku. Życie najbardziej ekskluzywnego hotelu w Bydgoszczy toczy się normalnym rytmem. Goście kończą śniadanie i niespiesznie wymeldowują się opuszczając gościnne progi. Nagle z pierwszego piętra dobiega wszystkich  przeraźliwy krzyk. 

Czytaj więcej...

Tor kartingowy

screen ze strony www.gokarty.bydgoszcz.pl

Tor kartingowy Racing Kamat jest jednym z najdłuższych halowych torów w województwie. Jego zmierzona długość wynosi 500m, co stanowi nie lada wyzwanie dla amatorów gokartów. Tor Racing Kamat posiada również profesjonalny pomiar czasu holenderskiej firmy AMB.

Czytaj więcej...

Zachwycająca Bydgoszcz

Bydgoszcz. fot. R.Sawicki

Zwiedzanie Bydgoszczy może okazać się zaskakujące, szczególnie dla tych, którzy nasze miasto kojarzą tylko i wyłącznie z przemysłem. Dzisiejsza Bydgoszcz oferuje turystom i mieszkańcom moc atrakcji kulturalnych, sportowych i turystycznych.

Czytaj więcej...

Bydgoski Klub Golfowy

Pole Golfowe w Myślęcinku, Bydgoszcz, fot. S.Tyczyno

Otwierając swoje podwoje w 2005 r. Akademia Golfa dysponowała platformą strzelniczą, czyli tzw. driving range oraz 18-dołkowym polem do gry w mini golfa. Rok 2006 przyniósł budowę 6-hektarowego profesjonalnego pola golfowego z dziewięcioma dołkami, rozległymi fairway`ami, które obsiano specjalną trawą oraz green`ami z trawą kładzioną z rolki.

Czytaj więcej...

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Wiadomości

Newsletter

e-mail facebook twitter instagram android BIP

Informacja Turystyczna

ul. Batorego 2

tel. +48 52 340 45 50

info@visitbydgoszcz.pl