Warsztaty dla dzieci - Woda

Gdzie?
Warsztaty dla dzieci - Woda

Woda to warsztat przeznaczony dla dzieci w wieku 1-3 lat i ich rodziców.
TP twiera ponownie drzwi dla najmłodszych: Wychodzimy z propozycją warsztatów sensorycznych „WODA”, które będą wspólnym zanurzeniem się dzieci i dorosłych w świat pełen zmysłów. Pragniemy skoncentrować się na działaniach, które poprzez wzajemny kontakt i proste zabawy zbliżają się i pogłębiają wzajemną relację dziecka z rodzicem. Podczas warsztatów, dzieci będą miały okazję do zabawy z wodą, zarówno tą prawdziwą jak i wyobrażoną. Spróbujemy doświadczyć jej wszystkimi zmysłami i obserwować jak zmienia się pod wpływem naszych różnorodnych oddziaływań. Będziemy się przyglądać, dotykać i badać.
Działania te pod pretekstem zabawy pobudzają w dzieciach ciekawość świata, dzięki czemu odważniej badają przestrzeń i swobodnie integrują się z rówieśnikami. Dla rodziców jest to również ważna chwila, podczas której mogą pobyć z innymi rodzicami, sprawdzić jak dziecko porusza się w innych warunkach niż domowych oraz zobaczyć jak adaptuje się w grupie. Przy okazji jest to wspaniała okazja do świetnej, wspólnej zabawy i niecodziennego spędzenia czasu, poprzez wspólne odkrywanie.
Na warsztat zapraszamy dzieci z rodzicami. Zalecamy ubrać wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów. Zalecamy również wziąć dodatkowe ubranie dla dziecka oraz mały ręcznik do wytarcia rąk.
Prowadzenie: Anna Koźlińska, Karolina Sosińska
Koszt: 10 zł/os


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Wir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe