Hotel Chopin

Hotel Chopin

Description

Hotel Chopin zlokalizowany jest w bocznej uliczce bydgoskiego śródmieścia na rogu ulic Chopina i Karłowicza. Dogodne położenie Hotelu Chopin sprawia, że dotarcie do każdego zakątka miasta jest na wyciągnięcie ręki. Usytuowanie blisko ciągów komunikacyjnych i tras wylotowych sprawia, że dotarcie do naszego obiektu jest naprawdę proste.

Do Państwa dyspozycji oddajemy oddajemy odrestaurowaną kamienicę z czasów secesji. Oferujemy 13 pokoi rozmieszczonych na kolejnych piętrach ( po 5 na I i II piętrze oraz 3 na poddaszu). Pokoje typu deluxe na poddaszu o wielkości 25-37 m2 polecamy szczególnie gościom ceniącym sobie przestrzeń.

Ponadto w stylowej piwniczce znajduje się  salka konferencyjna, która w pełni wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny. Istnieje możliwość zorganizowania dla Państwa konferencji czy też spotkań z klientami, prezentacji i promocji produktów,szkoleń, imprez firmowych, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych oraz innych dowolnych eventów.

Polecamy serwowane – różnorodne - bogate  śniadania w formie bufetu szwedzkiego.

Obiekt oferuje również bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Przygotowaliśmy dla naszych gości także zewnętrzny monitorowany parking hotelowy (wymaga wcześniejszej rezerwacji).

Odległości:

    Dworzec PKS – 600 m
    Dworzec PKP – 3 km
    Stare Miasto – 2 km
    Port Lotniczy (BZG) – 5 km


do góry

Wir verwenden Cookies, um die Nutzung unserer Dienste zu erleichtern. Wenn Sie keine Cookies auf Ihrer Festplatte haben möchten, ändern Sie die Einstellungen Ihres Browsers.

Ich verstehe