Your official city guide to Bydgoszcz

Cezary Toma, Magiczne struktury - wystawa fotograficzna

Gdzie?
Cezary Toma, Magiczne struktury - wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna pt.: „MAGICZNE STRUKTURY”, która odbędzie się w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Miejsce: UKW, ul. Chodkiewicza 30, budynek F, sala 11, parter.
Czas: 25 maj 2018, piątek, otwarcie godz. 15.00, wystawę można oglądać w godzinach 15.00-18.00.
Autorem wystawy jest Cezary Toma - miał kilkanaście prezentacji indywidualnych w obiektach historycznych i galeriach w następujących miastach: Szczecin, Słupsk, Hel, Olsztyn, Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Bielsko-Biała, Włocławek. Był uczestnikiem Festiwalu Fringe w Sopocie, wystawiał prace w Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi oraz w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu w "Genius loci" na Ostrowie Tumskim. Współpracuje z Ośrodkiem Kultury w Słupsku i Elblągu. Autor pracuje obecnie w UKW na stanowisku profesora.
Wystawa prezentuje niezwykłe formy, kształty i kolory struktur występujących w przyrodzie. Fotografie przedstawiają drewno, lód, piasek, wodę, skałę w ciekawych kompozycjach naturalnych w świetle zastanym. Fotografie mają oryginalne tytuły, które odnoszą się do szerszego aspektu odbioru sztuki fotograficznej w filozofii. Dwadzieścia fotografii oprawionych w pass partu tworzy klimat sprzyjający pozytywnej refleksji o środowisku przyrodniczym.
Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand