Your official city guide to Bydgoszcz

Trenuj na Wyspie Młyńskiej i pomagaj

Gdzie?
Trenuj na Wyspie Młyńskiej i pomagaj

Trener personalny Arkadiusz Czajkowski zaprasza na Wyspę Młyńską, gdzie w każdą środę o godz. 19.19 odbywać się będą treningi charytatywne. Dochód z nich przeznaczony zostanie na półkolonie w „Wiatraku” dla dzieci z ubogich rodzin.
To już druga edycja naszych spotkań, podczas których trenujemy i pomagamy innym – zaprasza na Facebooku Arkadiusz Czajkowski.
Spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19.19 na Wyspie Młyńskiej. Zajęcia trwają 41 minut. - To trening, podczas którego poznasz wspaniałych ludzi, poprawisz sobie humor, spalisz tkankę tłuszczową i wystrzelą Twoje endorfiny – zachęca trener. - Oprócz zabawy chcemy pomagać! Przez pierwsze dwa miesiące treningów będziemy wspierali Fundację „Wiatrak”. Dzięki nam dzieci z ubogich rodzin będą w wakacje mogły skorzystać z półkolonii organizowanych przez fundację. Im więcej zbierzemy, tym większa ilość dzieci się uśmiechnie - dodaje.
Każdy, kto chce wziąć udział w treningu musi spełnić dwa warunki:
1. Uśmiechać się
2. Wrzucić do wspólnego woreczka minimum 1 zł. Każda złotówka zostanie wykorzystana na wyżej wymieniony cel.
- Łączmy siły, zapraszajmy znajomych i pomagajmy wspólnie. Pokażmy, że potrafimy i lubimy pomagać – zaprasza Arkadiusz Czajkowski.

Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand