Your official city guide to Bydgoszcz

Krzysztof Krawczyk - koncert walentynkowy

Gdzie?
Krzysztof Krawczyk - koncert walentynkowy

Organizator: GlobalArt Agency
Zapraszamy na Wyjątkowy koncert z okazji 55-lecia na scenie Krzysztofa Krawczyka, na żywo wraz z 10 osobowym zespołem. Ogromne zainteresowanie koncertami sprawiło, że jubileusz nadal trwa . Artysta świętuje swoje 55-lecie. Została przygotowana dodatkowa trasa koncertowa na specjalne życzenie publiczności, która dotrze do wszystkich miejscowości gdzie od wielu lat artysta nie miał możliwości wystąpienia. Tego wieczoru w Filharmonii Pomorskiej usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. „Rysunek na szkle”, „Byle było tak”, „Chciałem być”, „Bo jesteś ty”, „Jak minął dzień”, „Mój przyjacielu”. Nie zabraknie również premierowych utworów z najnowszej płyty jubileuszowej „Pół wieku człowieku”, która została wydana w 2014 roku.
Krzysztof Krawczyk to artysta którego nie trzeba przedstawiać, został obdarzony charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie nagradzany na wielu festiwalach m.in. w Sopocie oraz w Opolu. W 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. Współpracowali z nim najpopularniejsi artyści, m.in. Goran Bregović z którym nagrał płytę w 2001 roku „Daj mi drugie życie”. Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz którzy gościnnie wystąpili na płycie „To co w życiu ważne”. Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.
Bilety dostępne na : www.ticketglobalart.com
www.Abilet.pl, www.panbilet.pl
Link do biletów: https://ticketglobalart.com/pl/krzysztof-krawczyk-koncert-walentynkowy-e1351.html
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/298616007598904/
Współpraca :media@globalart-agency.com
Informacje:info@globalart-agency.com
Bilety:info@ticketglobalart.com


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand