Your official city guide to Bydgoszcz

Piknik Posadzkarski PSP 2019

Piknik Posadzkarski PSP 2019

Informacje od Organizatora:
Szanowni Państwo,
Wraz z naszymi Członkami Wspierającymi oraz Partnerami PSP serdecznie zapraszamy na dwudniowe, ogólnopolskie wydarzenie branży posadzkarskiej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy. W trakcie odbywającej się w dniach 18-19 czerwca 2019 roku imprezy, „rozegrane” zostaną Mistrzostwa Polski w Montażu Wykładzin 2019. W tych dniach można będzie zapoznać się z ofertą i nowościami prezentowanymi przez największych producentów branży posadzkarskiej oraz poznać nowoczesne technologie, które nieodzownie towarzyszą naszej branży. W trakcie tego wydarzenia przewidziane są prezentacje tematyczne, spotkania z rzeczoznawcami oraz specjalistami branżowymi, panele dyskusyjne i praktyczne pokazy sztuki posadzkarskiej.
To wszystko i wiele więcej możecie Państwo zobaczyć w najbliższym czasie, na organizowanym w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy PIKNIKU POSADZKARSKIM PSP.
Wstęp dla odwiedzających jest BEZPŁATNY.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand