Your official city guide to Bydgoszcz

Smaczny początek wakacji

Gdzie?
Smaczny początek wakacji

W środę 19 czerwca – specjalnie na zakończenie roku szkolnego – Centrum Handlowe RONDO zaprasza wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmowe lody! Smaczny początek wakacji będziemy świętować z ulubionymi smakami z Cukierni Sowa i lodziarni Grycan.
Startuje kolejna już edycja akcji „Darmowe lody na początek wakacji”. W środę 19 czerwca w godzinach 9.00-21.00 w CH RONDO na wszystkich przedszkolaków i uczniów czekają kupony, które uprawniają do odebrania jednej kulki lodów w Cukierni Sowa lub lodziarni Grycan. Kupon będzie można odebrać od hostessy, którą będzie można spotkać na terenie CH RONDO (w godzinach 9.00-21.00), jak również na najważniejszych ulicach Bydgoszczy (w godzinach 10.00-14.00). Do rozdania mamy 3000 kuponów.
„Warto zajrzeć w środę, 19 czerwca, do CH RONDO na wspólne świętowanie zakończenia roku szkolnego! Zapraszamy wszystkich przedszkolaków i uczniów na darmową kulkę lodów o ulubionym smaku! Przyjdź do CH RONDO i ciesz się słodkim rozpoczęciem wakacji” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand