Your official city guide to Bydgoszcz

VII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

VII Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy
Już 4 września rozpocznie się VII Ogólnopolski Turniej
Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.  Bydgoszcz będzie gościła aż 34 zespoły, które
staną do boju w trzech kategoriach wiekowych.

TERMINARZ


PIĄTEK - 04 WRZEŚNIA 2015 R.

Zespół Szkół nr 7, ul. Waryńskiego 1


1. 2000 - D - 12:00 - MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz - Enea AZS
Poznań


2. 1998 - A - 13:10 - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - MUKS
Poznań


3. 1998 - A - 14:20 - MKS Polkowice - Bryza Politechnika
Gdańska


4. 2000 - B - 15:50 - MKK Sokołów Podlaski - MKS Polkowice


5. 1998 - B - 17:10 - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - KKS
PRO-BASKET Kutno


6. 2000 - D - 18:20 - UKS Orlik-2 Biała Podlaska - MUKS WSG
SUPRAVIS Bydgoszcz


7. 1998 - A - 20:00 - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - SMS
UKS Basket Aleksandrów Łódzki


 


Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2


8. 1998 - B - 12:00 - AKM Włocławek - MUKS WSG SUPRAVIS II
Bydgoszcz


9. 1998 - B - 13:10 - UKS Orlik-2 Biała Podlaska - KKS
PRO-BASKET Kutno


10. 2000 - A - 15:30 - SMS UKS Basket II Aleksandrów Łódzki
- UKS Gimbasket 15 Białystok


11. 2000 - C - 17:50 - MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław -
UKS Siódemka Sopot


12. 1998 - B - 19:00 - AKM Włocławek - UKS Orlik-2 Biała
Podlaska


13. 1998 - A - 20:40 - MUKS Poznań - Bryza Politechnika
Gdańska


 


Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Goszczyńskiego 3


14. 2000 - A - 12:00 - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - SMS
UKS Basket II Aleksandrów Łódzki


15. 2000 - C - 13:10 - SMS UKS Basket I Aleksandrów Łódzki -
UKS Siódemka Sopot


16. 2002 - C - 14:20 - Enea AZS Poznań - MUKS Flesz 63
Bydgoszcz


17. 2000 - D - 15:30 - UKS Orlik-2 Biała Podlaska -
Gimnazjum nr 1 Działdowo


18. 2002 - C - 16:40 - MUKS Flesz 63 Bydgoszcz - Kadra
Województwa Lubelskiego


19. 1998 - A - 17:50 - SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki -
MKS Polkowice


20. 2000 - D - 19:00 - Gimnazjum nr 1 Działdowo - Enea AZS
Poznań


 


Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Glinki 117


21. 2002 - D - 12:00 - UKS Siódemka Sopot - MUKS WSG
SUPRAVIS II Bydgoszcz


22. 2002 - A - 13:10 - MUKS Poznań - MUKS WSG SUPRAVIS I
Bydgoszcz


23. 2000 - C - 14:20 - MUKS Poznań - MKS MOS Elektrotim
Ślęza Wrocław


24. 2002 - D - 15:30 - MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz - UKS
Gimbasket 15 Białystok


25. 2000 - C - 16:40 - SMS UKS Basket I Aleksandrów Łódzki -
MUKS Poznań


26. 2002 - A - 17:50 - MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz - MUKS
Poznań


27. 2000 - A - 19:00 - UKS Gimbasket 15 Białystok - SNRRPK
Bryza Pruszcz Gdański


28. 2002 - D - 20:10 - UKS Gimbasket 15 Białystok - UKS
Siódemka Sopot


 


Hala przy Straży Pożarnej, ul. Glinki 86


29. 2002 - B - 12:00 - KKS PRO-BASKET Kutno - Kadra
Województwa Kujawsko-Pomorskiego


30. 2000 - B - 13:10 - MKS Polkowice - UKS Orlik Ujazd


31. 2002 - B - 15:20 - MKS Polkowice - KKS PRO-BASKET Kutno


32. 2002 - B - 17:20 - Kadra Województwa
Kujawsko-Pomorskiego - MKS Polkowice


33. 2000 - B - 18:30 - UKS Orlik Ujazd - MKK Sokołów
Podlaski


34. 2002 - C - 19:40 - Kadra Województwa Lubelskiego - Enea
AZS Poznań


 


SOBOTA - 05 WRZEŚNIA 2015 R.


Zespół Szkół nr 7, ul. Waryńskiego 1


35. 1998 - A - 10:00 - SMS UKS Basket Aleksandrów Łódzki -
MUKS Poznań


36. 1998 - A - 11:10 - Bryza Politechnika Gdańska - MUKS WSG
SUPRAVIS I Bydgoszcz


37. 2000 - D - 12:20 - Gimnazjum nr 1 Działdowo - MUKS WSG SUPRAVIS
Bydgoszcz


38. 1998 - A - 13:30 - MUKS Poznań - MKS Polkowice


39. 2000 - 16:00 - 4C - 4D


40. 1998 - A - 17:10 - Bryza Politechnika Gdańska - SMS UKS
Basket Aleksandrów Łódzki


41. 1998 - A - 18:20 - MKS Polkowice - MUKS WSG SUPRAVIS I
Bydgoszcz


42. 2000 - 19:30 - zw. 50 (1B-2A) - 1D


 


Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2


43. 2000 - D - 10:00 - Enea AZS Poznań - UKS Orlik-2 Biała
Podlaska


44. 1998 - B - 11:10 - KKS PRO-BASKET Kutno - AKM Włocławek


45. 1998 - B - 12:20 - UKS Orlik-2 Biała Podlaska - MUKS WSG
SUPRAVIS II Bydgoszcz


46. 2000 - 16:00 - przeg. 50 (1B-2A) - 2D


47. 1998 - B - 17:10 - 3B - 4B


48. 1998 - B - 18:20 - 1B - 2B


 


Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Goszczyńskiego 3


49. 2000 - C - 10:00 - MKS MOS Elektrotim Ślęza Wrocław -
SMS UKS Basket I Aleksandrów Łódzki


50. 2000 - 11:10 - 1B - 2A


51. 2002 - 12:20 - 1D - 2C


52. 2002 - E - 13:30 - 3C - 3B


53. 2000 - 16:00 - przeg. 57 (1A-2B) - 2C


54. 2000 - 17:10 - zw. 57 (1A-2B) - 1C


55. 2002 - E - 18:20 - 3D - 3C


 


Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Glinki 117


56. 2000 - C - 12:00 - UKS Siódemka Sopot - MUKS Poznań


57. 2000 - 11:10 - 1A - 2B


58. 2002 - 12:20 - 1A - 2B


59. 2002 - 13:30 - 1B - 2A


60. 2000 - 16:00 - zw. 64 (3A-3B) - 3C


61. 2002 - 17:10 - przeg. 58 (1A-2B) - przeg. 59 (1B-2A)


62. 2002 - 18:20 - zw. 58 (1A-2B) - zw. 59 (1B-2A)


 


Hala przy Straży Pożarnej, ul. Glinki 86


63. 2002 - E - 10:00 - 3B - 3D


64. 2000 - 11:10 - 3A - 3B


65. 2002 - 12:20 - 1C - 2D


66. 2000 - 16:00 - przeg. 64 (3A-3B) - 3D


67. 2002 - 17:10 - przeg. 65 (1C-2D) - przeg. 51 (1D-2C)


68. 2002 - 18:20 - zw. 65 (1C-2D) - zw. 51 (1D-2C)


 


NIEDZIELA - 06 WRZEŚNIA 2015 R.


Zespół Szkół nr 7, ul. Waryńskiego 1


69. 1998 - 9:30 - MECZ O V MIEJSCE - 3A - 3B


70. 2000 - 10:40 - MECZ O III MIEJSCE - przeg. 10 - przeg.
54


71. 2000 - 11:50 - MECZ O I MIEJSCE - zw. 42 - zw. 54


72. 1998 - 13:00 - MECZ O I MIEJSCE - 1A - 1B


 


Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2


73. 2000 - 9:00 - MECZ O VII MIEJSCE - przeg. 46 - przeg. 53


74. 1998 - 10:10 - MECZ O VII MIEJSCE - MKS Polkowice - 4A


75. 2000 - 11:20 - MECZ O V MIEJSCE - zw. 46 - zw. 53


76. 1998 - 12:30 - MECZ O III MIEJSCE - 2A - 2B


 


Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Goszczyńskiego 3


77. 2000 - 9:00 - MECZ O XIII MIEJSCE - 4D - 4C


78. 2000 - 10:10 - MECZ O XI MIEJSCE - przeg. 60 - przeg. 66


79. 2002 - 11:20 - MECZ O IX MIEJSCE - 1E - 2E


80. 2002 - 12:30 - MECZ O VII MIEJSCE - przeg. 61 - przeg.
67


 


Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Glinki 117


81. 2000 - 9:00 - MECZ O IX MIEJSCU - zw. 60 - zw. 66


82. 2002 - 10:10 - MECZ O V MIEJSCE - zw. 61 - zw. 67


83. 2002 - 11:20 - MECZ O III MIEJSCE - przeg. 62 - przeg.
68


84. 2002 - 12:30 - MECZ O I MIEJSCE - zw. 62 - zw. 68


 


PRZEPISY GRY


Obowiązują przepisy FIBA z następującymi zmianami:


- czas gry: 4×10? (1,2,3 kwarta czas bez zatrzymywania, 4
kwarta czas zatrzymywany jeśli różnica w wyniku jest mniejsza lub równa 10
punktów) w kategoriach 1998 i 2000,


- mecze rozgrywane będą w formie 7 kwart (6 x 5? i 1 x 10? -
ostatnia kwarta czas zatrzymywany jeśli różnica w wyniku jest mniejsza lub
równa 10 punktów) - w katergorii 2002,


- mecze rozgrywane będą na kosze zawieszone na wysokości
3,05 piłkami nr 6 - w kategoriach 1998 i 2000.


- mecze rozgrywane będą na kosze zawieszone na wysokości
3,05 piłkami nr 5 - w kategorii 2002.


- w przypadku remisu zarządza się 3-minutową dogrywkę.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand