EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

TARGI KOSMETYKÓW I RÓŻNOŚCI NATURALNYCH - WKRĘĆ SIĘ W EKO

Gdzie?
TARGI KOSMETYKÓW I RÓŻNOŚCI NATURALNYCH - WKRĘĆ SIĘ W EKO

Informacje od Organizatora:
Świadomość składów i to czego używamy na co dzień ma coraz większe znaczenie. To dlatego wszystko co eko staje się dla nas coraz ciekawsze i ważniejsze.
„Chcemy być praktyczną częścią rozwoju ekoświadomości i umożliwić mieszkańcom naszego powiatu przekonanie się dosłownie „na własnej skórze” jak szeroka i ciekawa może być oferta produktów naturalnych (szczególnie z zakresu pielęgnacji) oraz jak dobre są następstwa używania tych produktów” – mówią organizatorzy, Support Pharm.
Każdy, bez względu na wiek czy płeć powinien znaleźć na targach coś dla siebie. W jednym miejscu będzie można potestować, porównać, sprawdzić, kupić kosmetyki naturalne, ale także poszukać inspiracji na oryginalny prezent czy uzupełnić kosmetyczkę przed urlopem.
Spotkanie ma także na celu wspomaganie dobrych polskich producentów produktów naturalnych w rozwijaniu ich marek. „Mamy nadzieję, ze targi odwiedzą także lokalne firmy z branży kosmetycznej, fryzjerskiej, sportowej, dziecięcej, które znajdą natchnienie na poszerzenie swojej oferty o to co naturalnie przyjazne dla ciała i ducha” – dodają organizatorzy. Producenci mogą kontaktować się z nimi poprzez adres mailowy: eko@supportpharm.pl
Targi odbędą się 15 czerwca w godzinach 11-18 w Hali Tenisowej Zawisza przy ulicy  Gdańskiej 163 w  Bydgoszczy.
____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem