EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Boski Bifor na Gimnazjalnej - Ruff Puff Sound/Raa Step & friends

Gdzie?
Boski Bifor na Gimnazjalnej - Ruff Puff Sound/Raa Step & friends

Informacje od Organizatora:
29 czerwca, w sobotę, będziemy już na półmetku ostatnich przygotowań - budowy infrastruktury festiwalu Boski Fest. Od 24 czerwca do dnia rozpoczęcia festu pracujemy intensywnie na terenie „Na szlaku Brdy” ośrodek kempingowo-namiotowy wraz z ekipą wspaniałych wolontariuszy z Polski i uczestników workcampu międzynarodowego, by stworzyć dla Was idealną przestrzeń festiwalową, którą zobaczycie już 4 lipca. Mamy świetną ekipę i chcemy byście mogli ich poznać, a oni Was - robią dla Was festiwal! 
Chcemy jednak w sobotę poprzedzającą start boskiego zaprosić wszystkich Was na BOSKI BIFOR - imprezę organizowaną dla tych, którzy będą chcieli spędzić dobrze ostatnią sobotę czerwca, nie mogą doczekać się festiwalu i mówiąc szczerze także dla nas samych -  ekipy budującej, wspierającej i organizującej tegoroczną edycję festiwalu
Lokalizacja Biforu finalnie to przestrzeń miejska - spotykamy się na przeznaczonej do bimbania jednej z najpiękniejszych bydgoskich ulic - ulicy Gimnazjalnej. Naszą bazą będzie Zakład? klubokawiarnia i tam będziemy dla Was grać, a zza baru spływać do Waszych gardeł będą boskie koktajle przygotowane przez najzdolniejszą ekipę w mieście.
Zapraszamy więc wszystkich, którzy będziecie mieli ochotę już w sobotę się z nami spotkać i pounosić w górę przy sążnych dźwiękach przyjaciół i twórców Boskiego Festu, w pięknej boskiej atmosferze przy rytmach DUBu, DnB i lekkich letnich przyjemnych boskich hitów ;)
Najgoręcej zapraszamy też wszystkich uczestników świetnej pierwszej bydgoskiej społecznej inicjatywy Sadzimy łąkę kwietną na after po tej pięknej robocie!
ZAGRAJĄ:
- Ruff Puff Sound
- Raa Step SoundSystem
- Filthy Filter.
- Boski Kolektyw Selectors
Tak tak tak! Prócz znanych Wam doskonale wyżej wymienionych, wystąpi też ekipa Boski Kolektyw Selectors, która uświetni wieczór krótkimi secikami boskich hitów wyselekcjonowanych specjalnie na tą okazję.
Chcecie wpaść pokuglować, pobimbać, pobujać się na hamakach - wpadajcie! Jak to zwykle bywa można liczyć na muzyczne, spontaniczne, instrumentalne sploty - wpadajcie z instrumentami!
START: 18:00
WEJŚCIE: FREE


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem