Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Koncert Noworoczny - Remigiusz Kuźmiński

Gdzie?
 Koncert Noworoczny - Remigiusz Kuźmiński
Koncert Noworoczny odbędzie się w wykonaniu wokalisty Remigiusza Kuźmińskiego (absolwenta Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku - wokalistyka i dyrygentura oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu na kierunku - wokalistyka). Usłyszą Państwo najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki oraz utwory zimowe w pop-jazzowych aranżacjach i autorskich interpretacjach artysty. Koncert o charakterze liryczno - refleksyjnym wprowadzi słuchaczy w poświąteczny nastrój i zimowy klimat. Zainauguruje również muzyczny cykl ostromeckich koncertów w Nowym Roku 2016.

Warto dodać, że artysta pochodzi z rodziny, w której muzyką zajmowali się m.in. ojciec, siostra, dziadkowie, pradziadkowie, chrzestny i kuzynostwo. Zadebiutował w wieku sześciu lat i przez kolejne lata okresu młodzieńczego nie rozstawał się ze sceną. Czynnie koncertuje w Polsce i poza granicami kraju, realizuje studyjne nagrania muzyczne oraz bierze udział w wielu ciekawych projektach scenicznych.

Wstęp Wolny
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem