EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie pokoleń – Dzień Babci i Dziadka w Muzeum

Spotkanie pokoleń – Dzień Babci i Dziadka w Muzeum
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego zaprasza wszystkie babcie i dziadków wraz z wnukami na spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy, podczas którego będzie można przenieść się w czasie i pokazać młodemu pokoleniu tamtejszą rzeczywistość. A nie ma lepszego przewodnika po takiej wystawie, niż dziadkowie, którzy współtworzyli historię tamtych lat.
Podczas pasjonującego spaceru po wystawie, poruszając się główną arterią miasta, zobaczycie wspólnie ciekawe miejsca, budowle, pamiątki, a także poznacie życie bydgoszczan tamtych czasów. W dniach 21-22 stycznia wstęp na ekspozycję znajdującą się w Spichrzach nad Brdą przy ul. Grodzkiej 7-11 będzie bezpłatny. O godz. 10:00 każdego dnia na zwiedzających będzie czekał kurator, który chętnie oprowadzi zainteresowanych po wystawie.
Na wspólne zwiedzanie warto zabrać aparat fotograficzny. W tych szczególnych dniach przygotowaliśmy bowiem konkurs. Odwiedźcie muzealną przebieralnię, znajdującą się na wystawie. Na najciekawsze zdjęcia dziadków z wnukami w przebraniach w stylu retro - czekają upominki.
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem