Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

3 Kings Night

Gdzie?
3 Kings Night
Styczniowa nawałka, w której zagrają Sharon Esther Spitz (post hardcore) Virus (heavy, trash metal) a rozgrzewać Was bedą Yet Another (freak rock, hard&heavy)
wjazd: 12zł


Yet Another:
Gotowi na Funkyłomot?
Zespół powstał z początkiem 2016 w Inowrocławiu.
Yet Another w swoich utworach łączy stylistykę funk z mocnym graniem co może budzić skojarzenia z twórcami zza oceanu jak Rage Against The Machine czy Downset.
Całość spinają teksty wokalisty Jakuba Różańskiego w zdecydowanej większości śpiewane w języku ojczystym.
Na ukończeniu pierwsze wydawnictwo o roboczym tytule "Ejt Trak DeMo" zawierające (nie owijając w bawełniane słowa) #funkywpierdol.

https://www.youtube.com/watch?v=f_59Y1zmHeY&feature=youtu.be

Virus:
Zespół reaktywował się w 2014 we Wtelnie. Virus w swoich kompozycjach łączy styl heavy i trash metalu a mocne riffy przeplatane energicznym wokalem dają masę pozytywnej energii. Zespół grywał na różnych festiwalach (Żyj nie ulegaj walcz, WOŚP itp)

https://www.youtube.com/watch?v=nSBGtmmoYtg


Sharon Esther Spitz:
Zespół powstał w 2015 roku pod nazwą The Notiv. Wraz z przyłączeniem się brakującego ogniwa - basisty, zespół przyjął nazwę Sharon Esther Spitz. Muzyka grana przez zespół łączy w sobie metalcorowe riffy, ale także wrażliwość i melodyjność. Całość dopełniają ciężkie breakdowny oraz osobiste teksty.

https://www.youtube.com/watch?v=LhznqyZVjeU
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem