Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Schizma / The Dog / Seek Nothing

Gdzie?
Schizma / The Dog / Seek Nothing

Kolejny koncert hard core w klubie Mózg. Schizma jak co roku w doborowym towarzystwie. Tym razem zaprosiliśmy Seek Nothing z Berlina oraz The Dog z Wrocławia. Tak jak w poprzednich latach są to bandy starannie wyselekcjonowane, które mają coś do zagrania i wykrzyczenia, więc rzecz jasna nalegamy na punktualne przybycie i sprawdzenie wszystkich kapel bo tu nikt z łapanki nie gra. Zwyczajowo prosimy o wszelką pomoc w promocji gigu.
Jako że albumowi Unity2000 stuknie w tym roku XXlat, postanowiliśmy zagrać go w całości na tym koncercie. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę na nostalgiczną wycieczkę w koniec lat dziewięćdziesiątych kiedy z załogą U2KC robiliśmy szum... Odpaliliśmy również nasz bandcamp - możecie sobie tam przypomnieć ten album coby przygotować singalongi!!! Mamy nadzieje zobaczyć parę starych mord, niekoniecznie z Bydgoszczy - zapraszamy!!!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem