Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Jasełka

Gdzie?
Jasełka

Zapraszamy na jasełka przygotowane przez dzieci  z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy. Najbliższy czwartek, 25 stycznia, g. 17.00. Światłownia, ul. Św. Trójcy 15.
"Jest taki dzień"
Dwa anioły obserwują ziemskie problemy. Zaniepokojone, spotykają się z ludźmi by im pomóc. Głosząc dobrą nowinę, mówią na czym naprawdę polega Boże Narodzenie.
Inscenizacja jasełek w wykonaniu wychowanków z Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille'a w Bydgoszczy, przepełniona jest słowem o wartości Świat Bożego Narodzenia i przepięknymi, tradycyjnymi kolędami. Występ przygotowany został przez młodzież z Koła Miłośników Teatru, przy oprawie muzycznej Anity Borowicz i Jerzego Olszewskiego.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem