Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spotkanie z Anną Jaklewicz - podróżniczką, archeologiem, antropologiem

Gdzie?
Spotkanie z Anną Jaklewicz - podróżniczką, archeologiem, antropologiem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Anną Jaklewicz – podróżniczką, archeologiem, antropologiem.
Poszukiwała śladów zaginionych cywilizacji w Sudanie. Odkrywała przed turystami tajemnice starożytnego Egiptu. W Chinach pracowała jako przewodnik, wędrowała po Wielkim Murze, opiekowała się pandami w rezerwacie. Przemierzała konno pogranicze Tybetu. Dotarła do Mongolii, Indii, Laosu, Wietnamu, Kambodży, Tajlandii, Malezji, Singapuru. Pół roku spędziła w Indonezji. Relacje z podróży publikuje m.in. w „National Geographic TRAVELER” i magazynie podróżników „TamTam”. Wyróżniana wielokrotnie za prelekcje poświęcone wyprawom.
Autorka książek Niebo w kolorze indygo. Chiny z dala od wielkiego miasta oraz Indonezja. Po drugiej stronie raju (premiera: 10 marca 2017). Promocja tej ostatniej odbędzie się podczas bydgoskiego spotkania.
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 7.05.2018, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki).
Spotkanie dofinansowane przez Instytut Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.


__________


Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem