EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Cezary Toma, Magiczne struktury - wystawa fotograficzna

Gdzie?
Cezary Toma, Magiczne struktury - wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna pt.: „MAGICZNE STRUKTURY”, która odbędzie się w ramach Bydgoskiego Festiwalu Nauki w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Miejsce: UKW, ul. Chodkiewicza 30, budynek F, sala 11, parter.
Czas: 25 maj 2018, piątek, otwarcie godz. 15.00, wystawę można oglądać w godzinach 15.00-18.00.
Autorem wystawy jest Cezary Toma - miał kilkanaście prezentacji indywidualnych w obiektach historycznych i galeriach w następujących miastach: Szczecin, Słupsk, Hel, Olsztyn, Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Poznań, Bielsko-Biała, Włocławek. Był uczestnikiem Festiwalu Fringe w Sopocie, wystawiał prace w Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi oraz w Muzeum Archeologicznym w Poznaniu w "Genius loci" na Ostrowie Tumskim. Współpracuje z Ośrodkiem Kultury w Słupsku i Elblągu. Autor pracuje obecnie w UKW na stanowisku profesora.
Wystawa prezentuje niezwykłe formy, kształty i kolory struktur występujących w przyrodzie. Fotografie przedstawiają drewno, lód, piasek, wodę, skałę w ciekawych kompozycjach naturalnych w świetle zastanym. Fotografie mają oryginalne tytuły, które odnoszą się do szerszego aspektu odbioru sztuki fotograficznej w filozofii. Dwadzieścia fotografii oprawionych w pass partu tworzy klimat sprzyjający pozytywnej refleksji o środowisku przyrodniczym.
Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem