Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Medyczna Środa

Gdzie?
Medyczna Środa

Medyczna Środa XXIII edycja
collegium Medicum zaprasza osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na ostatni w tej edycji wykład , który poprowadzi dla Państwa dr n. hum. Kinga Sobieralska-Michalak pt. „Psychologia w praktyce, czyli jak rozpoznawać i nie ulegać technikom manipulacji” w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.
Jak się okazuje nie zawsze decyzje, które podejmujemy mają logiczne uzasadnienie. Niejednokrotnie różne osoby, najbliżsi, współpracownicy, sprzedawcy próbują nas do czegoś skłonić, namówić. Metody, którymi posługują się ludzie, aby uzyskać swój cel, a tym samym spowodować, aby inni im ulegli to tak zwane techniki wpływu społecznego. Ich działanie (i zarazem skuteczność) opiera się przede wszystkim na wyuczonych, zautomatyzowanych sposobach postępowania, które zazwyczaj ułatwiają funkcjonowanie w społeczeństwie. W trakcie wykładu zostaną omówione różne techniki wpływu społecznego, w jaki sposób je rozpoznawać i nie wpaść w ich pułapkę.
Cykl wykładów odbywa się w każdą środę o godz. 18.00
Collegium Medicum w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 13, budynek A, Aula
Wstęp wolny


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem