Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

Gdzie?
PchamyTenSyf - 10th Anniversary Event, Bisz/Elhuana, B.O.K, Azja

PchamyTenSyf – wszyscy świadomie i nieświadomie związani z tą ideą kierują się nią od początku swojej działalności. Zwerbalizowana została w numerze o tym samym tytule w 2010 roku. Dziś funkcjonująca także jako wydawnictwo, nierozerwalnie związana i kojarzona z formacją B.O.K, Biszem oraz ByDGoską sceną hiphopową. Tak można by oficjalnie zdefiniować hasło PTS, które towarzyszy nam od lat. Do tej pory oficjalnie nie obchodziliśmy żadnych rocznic związanych z naszą działalnością, dlatego ze sporym zaskoczeniem uświadomiliśmy sobie, że w 2018 roku mija 10 lat od premiery albumu „Ballady Hymny i Hity”, na którym swoje siły połączyli Bisz, Oer i Kay, i od którego tak naprawdę zaczęła się nasza wspólna droga, droga, która zaowocowała pięcioma wspólnymi albumami i sporym powiększeniem się naszego składu osobowego.
Tak więc postanowiliśmy zaprosić wszystkich, którzy od lat są z nami, utożsamiają się z naszą ideą oraz wiernie nam kibicują, na rocznicowy event do klubu Estrada w tradycyjnym już, świąteczno-noworocznym, terminie, aby we wspólnym gronie spojrzeć wstecz i przy znajomych dźwiękach podsumować ten etap naszej drogi i wspólnie rozpocząć nowy.
Podczas wydarzenia publiczność będzie miała wyjątkową okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo płytę Bisza i Elhuany "Ukryte w śniegu". Grudniowa aura i klimatyczne wnętrze Estrady z pewnością podkreślą charakterystyczną atmosferę materiału, a Bisz i Elhuana wrócą na scenie do czasów podziemnych nagrań i brudnych brzmień.
B.O.K przygotuje przekrojowy materiał i zabierze Was w krótka podróż w czasie, aby zamknąć całość numerami z ostatniego albumu – „Symetria”. Na scenie Estrady wspierać nas będzie także Azja oraz DJ-e związani z PchamyTenSyf.
Bilety są dostępne jedynie online, możecie je łapać na platformie www.biletomat.pl Ilość biletów ściśle ograniczona
Sprzedaż -> https://goo.gl/64XtVv
Bilety dostępne będą w trzech pulach:
I PULA - 30 PLN dostępna do wyczerpania lub do 01.12.2018
II PULA - 40 PLN dostępna do wyczerpania lub do 26.12.2018
III PULA - 50 PLN dostępna do wyczerpania w klubie na drzwiach


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem