Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego

Gdzie?
XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego

Biuro Konkursu zawiadamia, że prof. Piotr Paleczny, Dyrektor Artystyczny XI Konkursu rozpatrzył przesłane aplikacje oraz wyniki przesłuchań eliminacyjnych do XI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy.
Mamy przyjemność poinformować, że spośród 185 aplikacji, do XI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy zakwalifikowanych zostało 56 pianistów z 15 krajów.


LISTA 56 PIANISTÓW ZAAKCEPTOWANYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE


1.        BELYAVSKY Sergey – Rosja/Russia


2.        BYRDY  Łukasz – Polska/Poland


3.        CAO  Bolai – Chiny/China


4.        CHEN  Xuehong – Chiny/China


5.        FURUMI Yasuko – Japonia/Japan


6.        GORANKO  Joanna  – Polska/Poland


7.        HA Gyu Tae – Republika Korei/ Republic of Korea


8.        HAO Yilei – Chiny/China


9.        HIRAKAWA Aya – Japonia/Japan


10.    HSU Ting Chia – Tajwan/Taiwan


11.    HSU Yun Chih – Tajwan/Taiwan


12.    ISHIDA Seika – Japonia/Japan


13.    IVANCIC Karlo - Chorwacja/Croatia


14.    JI Beiyao – Chiny/China


15.    KA Joo Yeon – Republika Korei/ Republic of Korea           


16.    KHOMICHKO  Anna – Rosja/Russia


17.    KIM  Saetbyeol – Republika Korei/ Republic of Korea


18.    KIM Kang Tae – Republika Korei/ Republic of Korea                  


19.    KIM Seunghui  – Republika Korei/ Republic of Korea                 


20.    KISELEVA Daria – Rosja/Russia


21.    KOZÁK Marek –Republika Czeska/Czech Republic


22.    KRZYŻOWSKI  Mateusz  – Polska/Poland


23.    KULIKOVA  Polina – Rosja/Russia


24.    LEE Linda – Republika Korei/ Republic of Korea


25.    LI Gen – Chiny/China


26.    LIEPINS  Daumants – Łotwa/Latvia


27.    LIM Juhee – Republika Korei/ Republic of Korea                         


28.    LIU  Tianyuan – Chiny/China


29.    LYNOV  Philipp – Rosja/Russia


30.    MARKOVA  Hristeya – Bułgaria/Bulgaria


31.    MIZUMURA  Shogo – Japonia/Japan


32.    MOSSAKOWSKI Michał  – Polska/Poland


33.    MURADOV  Rustam – Rosja/Russia


34.    NGUYEN Viet Trung Wietnam/Vietnam


35.    NIIRO Kana – Japonia/Japan                    


36.    ONODA Arisa – Japonia/Japan               


37.    OTA Saya  – Japonia/Japan                      


38.    OVCHARENKO Ilia – Ukraina/Ukraine  


39.    PACHOLEC  Kamil – Polska/Poland


40.    PANFILOV Alexander – Rosja/Russia


41.    PAPOIAN Ilia – Rosja/Russia         


42.    PIERDOMENICO  Leonardo – Włochy/Italy


43.    ROH Hyun Jin – Republika Korei/ Republic of Korea


44.    SATO Motohiro – Japonia/Japan


45.    SHIGEMORI Kotaro – Japonia/Japan


46.    SMIRNOVA  Alina – Rosja/Russia


47.    STARK  Jonas – Niemcy/Germany


48.    STUKALOV  Andrey – Rosja/Russia


49.    SZAŁUCKA Anna  – Polska/Poland


50.    WANG  Haozhou – Chiny/China


51.    WIECZOREK Marcin – Polska/Poland


52.    WON JongHo – Republika Korei/ Republic of Korea


53.    YANG  Tony Yike – Kanada/Canada


54.    YOO  Se-Hyeong – Republika Korei/ Republic of Korea


55.    ZHANG Yunling – Chiny/China


56.    ZHDANOV Denis – Ukraina/Ukraine


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem