Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Wolność przez pryzmat - tworzyMY kulturę: plener I

Gdzie?
Wolność przez pryzmat - tworzyMY kulturę: plener I

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy fotografów do udziału w I plenerze fotograficznym w ramach projektu „Wolność przez pryzmat - tworzyMY kulturę". Jest to interdyscyplinarny projekt artystyczny, łączący w sobie performance, teatr oraz sztukę filmową i fotografię, mający na celu ukazanie różnych aspektów wolności człowieka, związanych z nią dylematów i odpowiedzialności
Pierwsza część projektu, odbywająca się w malowniczej scenerii Wenecji Bydgoskiej, ukaże wolność przez pryzmat ról społecznych i konwenansów. Utrzymana będzie w alegorycznej stylistyce.
Do udziału w projekcie zapraszamy bydgoskich adeptów sztuki fotograficznej, którzy doskonalić się będą pod okiem Adam Juszkiewicz, znanego szerzej jako Fotograf Bydgoski.
Udział w plenerze połączonym ze szkoleniem pod okiem profesjonalnego fotografa jest bezpłatny dla uczestników :)
Zapisane osoby otrzymają scenariusz, by mogły przemyśleć kwestię przestrzeni podczas pleneru.
Finał projektu odbędzie się 9 lub 10 listopada 2019 w Wieży Ciśnień i będzie połączeniem wernisażu (z każdej z 3 części pleneru na wystawie pojawi się 7 zdjęć, po 1 od uczestnika) wraz z performancem na żywo.
Limit: 7 osób
Wymagania: własny aparat (nie musi być profesjonalny), brak ograniczeń wiekowych (wymagana zgoda opiekuna w przypadku osób niepełnoletnich)
Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdhur_64oPKYKE3HmCOONFGqggPmMv6X8vs1qUpgoqG_OgTQ/viewform?fbclid=IwAR0tbTXALutw9p1JYLwe6day_F0TkGqPTt9e-ooyPJYYQPxJRw1LB4Ztuzc
Format open - zapraszamy osoby początkujące, jak i zaawansowane w dziedzinie fotografii, doświadczenie nie jest wymagane, choć prosimy o opisanie w formularzu, jeśli jakieś macie.
Opublikujemy listę uczestników wraz z listą rezerwową i krótko przez plenerem będziemy potwierdzać obecność telefonicznie, by nie stało się tak, że osoba z listy rezerwowej nie skorzysta ze względu na brak informacji od osób z listy podstawowej.
Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Bydgoszczy z Biura Kultury Bydgoskiej


______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem