EBD 2020
Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Sylwester Gigantów

Gdzie?
Sylwester Gigantów
Sylwestrowa noc ponownie na Starym Rynku

Tegoroczna zabawa odbędzie się pod hasłem "Sylwester Gigantów". Na scenie o powierzchni 150 metrów kwadratowych, wystąpią coverowe zespoły i soliści, którzy zaprezentują najbardziej znane utwory artystów światowej muzyki nie tylko ostatnich lat, ale także dekad.

W tym roku na Starym Rynku bawimy się od 21:00 do 2:00. Tegoroczna zabawa to gwarancja najsłynniejszych hitów, najlepszych przebojów i dobrej zabawy. Bo kto nie kocha przebojów Michaela, królewskiego Freddiego, szwedzkiego kwartetu, słynnej "czwórki" z Liverpoolu, hitów polskiego bigbitu i wielu aktualnych przebojów?

W rolę gigantów wcielą się finaliści telewizyjnych talent show i specjalnie do swoich ról przygotowywani aktorzy. Będą to między innymi: The Postman, Szalone Gitary, Mirek Elimer (Freddie show) a także jeden z najlepszych zespołow akompaniujących - finaliści programu Must be the music. Piętnastoosobowa orkiestra "DZIUBEK BAND" pod batutą Mariusza Dziubka specjalnie dla bydgoszczan przygotuje nowe wariacje na temat hitów, zarówno współczesnych, jak i tych z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Takich aranżacji na bydgoskim rynku jeszcze nie było. Przez całą noc będziemy mogli podziwiać taneczny show w wykonaniu tancerzy Studia Tańca "Bailamos". Muzyczne bity na "płycie" Starego Rynku "rozprowadzi" DJ Gambit, a imprezę poprowadzi Jacek Pawlewski, występując w nowej roli. Ale żeby nikt w taki wieczór nie był sam, na scenie partnerować mu będzie Czarek Sadowski.

O północy tradycyjnie miasto Bydgoszcz przygotowało gigantyczny pokaz fajerwerków, który potrwa aż 7 minut. Nad całością sylwestrowej zabawy na Starym Rynku, ze swojej reżyserki, czuwać będzie Walerian Krenz. "Sylwester Gigantow" to, jak sama nazwa wskazuje, gigantyczne przedsięwzięcie, które angażuje ponad 120-osobowy zespół techników, artystów, specjalistów od efektów specjalnych, w tym także bydgoskich artystów, nie wspominając o służbach porządkowych, które będą czuwać nad bezpieczeństwem gości.
do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem