Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy
Toruńska 59
+48523762200
szczegóły
Lodowisko Torbyd

Lodowisko pełni przede wszystkim funkcję miejskiej ślizgawki dla mieszkańców. Płyta lodowiska posiada jednak parametry spełniające wymogi International Ice Hockey Federation, co pozwoli rozgrywać także mecze. Budynek jest wyposażony w funkcje usługowe, m.in. szatnie z szafkami samoobsługowymi, szatnie hokejowe dla zawodników, suszarnie sprzętu hokejowego, wypożyczalnię łyżew wraz z ostrzalnią i suszarnią, punkt handlowy, pomieszczenie medyczne, ogólnodostępne trybuny z uchylnymi siedziskami oraz restauracja z oknem widokowym na taflę lodu.


Cena podstawowego biletu od 8 stycznia wynosi 5 zł za 30 min i 20 groszy za każdą następna rozpoczętą minutę. Bilety ulgowe kosztują 3 zł za 30 minut i 15 groszy za każdą rozpoczętą minutę. Obowiązuje też szereg zniżek, między innymi dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Dużej Rodziny oraz Bydgoskiej Karty Seniora.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem