Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Lodowisko Torbyd

LokalizacjaToruńska 59, Bydgoszcz
Telefon+48523762200
Adres wwwwww.luczniczka.bydgoszcz.pl/
Lodowisko Torbyd

Lodowisko pełni przede wszystkim funkcję miejskiej ślizgawki dla mieszkańców. Płyta lodowiska posiada jednak parametry spełniające wymogi International Ice Hockey Federation, co pozwoli rozgrywać także mecze. Budynek jest wyposażony w funkcje usługowe, m.in. szatnie z szafkami samoobsługowymi, szatnie hokejowe dla zawodników, suszarnie sprzętu hokejowego, wypożyczalnię łyżew wraz z ostrzalnią i suszarnią, punkt handlowy, pomieszczenie medyczne, ogólnodostępne trybuny z uchylnymi siedziskami oraz restauracja z oknem widokowym na taflę lodu.


Cena podstawowego biletu od 8 stycznia wynosi 5 zł za 30 min i 20 groszy za każdą następna rozpoczętą minutę. Bilety ulgowe kosztują 3 zł za 30 minut i 15 groszy za każdą rozpoczętą minutę. Obowiązuje też szereg zniżek, między innymi dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Dużej Rodziny oraz Bydgoskiej Karty Seniora.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem