Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Kino Letnie - Zielone Arkady

Kino Letnie - Zielone Arkady

Kino czynne w sezonie letnim 2018 na najwyższym poziomie parkingu Zielonych Arkad


Ciepłe wieczory, wygodne leżaki oraz filmowe emocje – Zielone Arkady ponownie zapraszają na pokazy kina letniego, które w zeszłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Repertuar stworzyli internauci wybierając najciekawsze pozycje. Kino pod chmurką startuje już 30 czerwca.


Będzie można spędzić wakacyjne piątki w niezwykły sposób: oglądając ulubiony seans pod gołym niebem. Tak jak w zeszłym roku, ogromny ekran znaleźć będzie można na parkingu Zielonych Arkad (na poziomie P6A), gdzie przygotowano specjalną strefę relaksu. Repertuar „Kina Letniego” wybrali użytkownicy portalu społecznościowego, którzy głosowali na ulubione pozycje.


Jak dostać się do plenerowego kina?


Piesi powinni skorzystać z wejścia Kryształowego, od ulicy Karpackiej. Stamtąd należy kierować się do wyjścia na parking, znajdującego się przy sklepie Smyk, a następnie wjechać windą na poziom P6A. Zmotoryzowani mogą dostać się na najwyższy poziom windami znajdującymi się na parkingu.


do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki. Polityka prywatności

Rozumiem