Your official city guide to Bydgoszcz

Restauracja 3V6 (City Hotel)

Restauracja 3V6  (City Hotel)

Description

Restauracja 3V6 jest zlokalizowana w centrum Bydgoszczy  przy ul. 3 Maja 6, w czterogwiazdkowym hotelu - City Hotel.  Specjalizujemy się w kuchni europejskiej, ale dla potrzeb naszych Gości cały czas zgłębiamy tajniki kuchni innych narodowości


Potrawy w karcie menu są starannie dobrane, to wypadkowa popisowych dań naszych kucharzy. Świeże produkty najwyższej jakości w połączeniu z wiedzą i długoletnim doświadczeniem owocują doskonałymi potrawami,  uwzględniającymi sezonowość i wymogi dietetyczne gości.


Restauracja 3V6 jest doskonałym miejscem zarówno na niedzielny obiad rodzinny, śniadanie biznesowe czy romantyczną kolację.  Eleganckie wnętrza restauracji oraz odpowiednio dobrana, subtelna muzyka gwarantują niezapomnianą atmosferę spotkań prywatnych i biznesowych.


Organizujemy  eventy firmowe i uroczystości prywatne. Jako jedna z niewielu restauracji możemy zaproponować kompleksową ofertę w zakresie usług gastronomicznych, konferencyjnych i noclegowych. Dysponujemy 170 pokojami o zróżnicowanym standardzie, 6 salami konferencyjno- bankietowymi, dużym parkingiem i profesjonalnym przyjaznym zespołem, który zadba o najmniejszy szczegół każdego wydarzenia.


Zapraszamy.


do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand